TAMMELINNA SELTSIST

Tammelinna selts on avalikes huvides tegutsev mittetulundusühing, mille eesmärk on edendada Tammelinna linnaosa elukeskkonda, aidata säilitada miljööväärtust, tugevdada Tammelinna elanike piirkondlikku identiteeti ja koostööd.

Antud eesmärkide täitmiseks käib Tammelinna selts toimuvad Tammelinna seltsil erinevad koosolekud. Traditsioonilisteks kogunemiskohtadeks on kujunenud nii Tammelinna Raamatukogu kui ka Oskar Lutsu Majamuuseum. Kõige aktiivsemalt kogunevad hetkel planeerimise- ja kultuuritoimkond, mis mõlemad käivad üks kuni kaks korda kuus. 

Tammelinna selts on täpselt sama aktiivne kui tema liikmeskond. Meil on alati ruumi uutele liikmetele ning värskele ideedele, kuidas meie ühist elamupiirkonda veelgi paremaks muuta.

Kõige parem võimalus olla kursis Tammelinna selti tegevustega on  külastades antud kodulehte või hoida silm peal Tammelinna seltsi Facebooki lehel. Küsimuste korral soovitame kirjutada aadressile: info@tammelinnaselts.ee ja huvi kohta on võimalik kirjutada otse juhatuse liikmetele aadressile – info@tammelinnaselts.ee